Zahájili jsme výkup pohledávek v trestní kauze RAMFIN, v případě že patříte k poškozeným, Vaši pohledávku vykoupíme, využijte možnost kontaktování nás pomocí kontaktního formuláře níže nebo na čísle +420 511 192 778, případně na mailu vykuppohledavek@ifis.cz


  Formulář - vyjádření zájmu o řešení pohledávky za RAMFIN

  Kontaktní údaje

  Dokumentace k pohledávce (skeny)

  Limit 4 MB na přílohu.

  Místo podpisu smlouvy

  Poznámka

  Níže možno vložit text s poznámkou, například napsat, zda nás kontaktujete na doporučení či zda například potřebujete se smlouvou vystavit plnou moc pro zastupování Vašeho člena rodiny při podpisu smluv, či případně připsat, že si přejete abychom Vás ještě kontaktovali telefonicky a vysvětlili či upřesnili jakýkoliv Váš další dotaz.

  Ověření, že nejste robot

  Prosím opište kontrolní kód: captcha

  *) Závěrem dáváme na vědomí, že zpracováváme Vaše osobní údaje, které nám zde vyplněním předáte, a to výhradně za účelem odkupu Vaší výše uvedené pohledávky, jedná se o Vaše jméno, příjmení, datum narození, trvalé bydliště. Zaškrtnutím tohoto políčka vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech naleznete v příslušné sekci zde na webových stránkách investičního fondu IFIS investiční fond, a.s. Více na webu IFIS.