Online navázání spolupráce
výkup pohledávek za SALIA GROUP Ltd.

Aktivní výkup pohledávek za dlužníkem SALIA GROUP a SAVINGS FUND byl ukončen! Pokud jste však doposud neobdrželi žádné plnění, či výplatu své pohledávky, můžete prostřednictvím vyplnění našeho zájmového formuláře vyjádřit svůj zájem o rychlou výplatu finančních prostředků formou našeho nákupu Vaší pohledávky. My na základě Vašeho vyplnění kontaktního formuláře Váš případ zpracujeme a připravíme vám individuální nabídku.


Informační linka k obchodnímu případu: +420 511 192 778
E-mail: vykup@midesta.cz

Po vyplnění níže uvedeného formuláře, si vás dovolíme v dohledné době kontaktovat a zašleme Vám přímo pro Váš případ Vaší pohledávky vypracovanou smluvní dokumentaci.

  Formulář - vyjádření zájmu o řešení pohledávky za SALIA GROUP Ltd.

  Kontaktní údaje

  Dokumentace k pohledávce (skeny)

  Limit 4 MB na přílohu.

  Místo podpisu smlouvy

  Poznámka

  Níže možno vložit text s poznámkou, například napsat, zda nás kontaktujete na doporučení či zda například potřebujete se smlouvou vystavit plnou moc pro zastupování Vašeho člena rodiny při podpisu smluv, či případně připsat, že si přejete abychom Vás ještě kontaktovali telefonicky a vysvětlili či upřesnili jakýkoliv Váš další dotaz.

  Ověření, že nejste robot

  Prosím opište kontrolní kód: captcha


  *) Závěrem dáváme na vědomí, že zpracováváme Vaše osobní údaje, které nám zde vyplněním předáte, a to výhradně za účelem odkupu Vaší výše uvedené pohledávky, jedná se o Vaše jméno, příjmení, datum narození, trvalé bydliště. Zaškrtnutím tohoto políčka vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech naleznete v příslušné sekci zde na webových stránkách investičního fondu IFIS investiční fond, a.s. Více na webu IFIS.