Online navázání spolupráce
výkup pohledávek za SALIA GROUP Ltd.

Vážené dámy a pánové,
tak jak jsme avizovali, rozhodli jsme se přistoupit k výkupu pohledávek za dlužníkem SALIA GROUP Ltd. Navazujeme tímto na úspěšný projekt výkupu pohledávek za dlužníkem SAVINGS FUNDS, který jsme otevřeli před několika léty a v rámci jehož jsme mnohým podvedeným klientům dlužníka pomohli v jejich nelehké situaci.

Odvážíme se tvrdit, že situace u SALIA GROUP je pro Vás klienty ještě složitější než v předchozím případu s dlužníkem personálně propojené SAVINGS FUNDS. Finanční prostředky, které jste investovali nemáte k dispozici a nemáte téměř žádnou jistotu, že se návratnosti své investice v budoucnu domůžete. My umíme s takovými pohledávkovými riziky jako je toto pracovat, ocenit je a dát Vám nabídku řešení.

Z praxe a předchozího případu víme, že Vaše nedůvěra k možnosti vymožení Vaší investice, v nějaké důstojné výši a přijatelné lhůtě, je více než výrazná. Bohužel nezbývá než souhlasit, že rizika odkupu takovéto pohledávky jsou velká. Z tohoto důvodu náš analytický tým stanovil poměrně přísné základní podmínky pro výkup pohledávek za dlužníkem SALIA GROUP. Přesto se domníváme, že za situace, kdy na českém trhu není jiný subjekt, který by tyto pohledávky vykupoval, bude pro Vás naše nabídka, především z hlediska rychlosti výplaty alespoň nějakých prostředků, atraktivní.

Nová možnost řešení Vaší pohledávky za dlužníkem SALIA GROUP Ltd.

Aktuálně Vám nabízíme tyto možnosti řešení:

 • VARIANTA 1
  Odkup Vaší pohledávky za okamžitou platbu, kterou stanovíme individuálně na základě nově aktualizovaného propočtu vycházejícího z aktuálně upřesněné analýzy případu.

  Platba za postoupení pohledávky bude zaplacena do 7 pracovních dnů od podpisu smlouvy o postoupení pohledávky.

 • VARIANTA 2
  Odkup Vaší pohledávky za 92% z budoucí inkasované částky. Platba za postoupení pohledávky bude zaplacena do 30 dnů od faktického obdržení plnění na pohledávku.

  Předpokladem na základě našeho kvalifikovaného odhadu je skutečnost, že pohledávka by mohla být zinkasována ještě do konce tohoto roku, a to formou získání výplaty v rámci vedeného trestního řízení. Bezprostředně poté Vám garantujeme převod částky adekvátní 92% z nominální hodnoty inkasované částky směrem k Vám.

  V případě zájmu o naši pomoc při řešení pohledávky vyplňte prosím níže uvedený kontaktní on-line formulář a zadejte všechny požadované údaje. My Vám po odeslání potvrdíme přijetí dokumentace a též skutečnost, že jsme převzali podklady ke zpracování. Následně Vám v řádu několika dnů na e-mail zašleme vypracovanou smluvní dokumentaci.

Pokud máte zájem o spolupráci vyplňte prosím formulář, zašlete nám podklady k Vaší pohledávce. Potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení, datum narození, bydliště a též výši Vaší pohledávky a číslo účtu na který Vám budeme částku úplaty poukazovat. Jednoduše – potřebujeme znát všechny údaje tak abychom Vám mohli připravit smluvní dokumentaci. Taktéž Vás prosíme o přiložení maxima podkladů (skenů v pdf) k pohledávce, abychom mohli tuto do smlouvy specifikovat. Zároveň prosíme o vyplnění Vašeho telefonického kontaktu a poskytnutí e-mailové adresy, na kterou Vám smluvní dokumentaci zašleme k podpisu.

Přílohy ke stažení:
Smlouva o postoupení pohledávky včetně Dohody o úplatě - vzor

Informační linka k obchodnímu případu: +420 511 192 778
E-mail: vykup@midesta.cz

Po vyplnění níže uvedeného formuláře, si vás dovolíme v dohledné době kontaktovat a zašleme Vám přímo pro Váš případ Vaší pohledávky vypracovanou smluvní dokumentaci.

  Formulář - vyjádření zájmu o řešení pohledávky za SALIA GROUP Ltd.


  Požadovaná varianta řešení


  Kontaktní údaje


  Dokumentace k pohledávce (skeny)

  Limit 4 MB na přílohu.


  Místo podpisu smlouvy


  Poznámka

  Níže možno vložit text s poznámkou, například napsat, zda nás kontaktujete na doporučení či zda například potřebujete se smlouvou vystavit plnou moc pro zastupování Vašeho člena rodiny při podpisu smluv, či případně připsat, že si přejete abychom Vás ještě kontaktovali telefonicky a vysvětlili či upřesnili jakýkoliv Váš další dotaz.


  *) Závěrem dáváme na vědomí, že zpracováváme Vaše osobní údaje, které nám zde vyplněním předáte, a to výhradně za účelem odkupu Vaší výše uvedené pohledávky, jedná se o Vaše jméno, příjmení, datum narození, trvalé bydliště. Zaškrtnutím tohoto políčka vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů a Vašich právech naleznete v příslušné sekci zde na webových stránkách investičního fondu IFIS investiční fond, a.s. Více na webu IFIS.  Zprávy: